Nasıl Randevu Alabilirim
15 Ağustos 2022

Nasıl Randevu Alırım

   Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde muayene olmak için randevu almak istendiğinizde; Alo 182 yi arayabilir veya www.mhrs.gov.tr internet adresini, www.turkiye.gov.tr adresinden e-devlet şifreniz ile giriş yaparak randevu alabilirsiniz.
 

   İnternet üzerinden randevu alırken; Randevu Tarihi, İl Aksaray, Klinik Diş Hekimliği (Genel Diş) Hastane Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi seçerek, Semt Polikliniğinde veya Mesai Dışı Polikliniğinde muayene olunacaksa uygun seçim yapılarak Randevu Ara butonu tıklandığında altta hekim adları sıralanır. Seçilen hekim adı tıklandığında; yan pencerede hekime ait yeşil renkli çalışma saatleri sıralanır, saatlerden biri seçilerek tıklandığında Randevu Penceresi açılır ve kontroller yapılır Randevuyu Kaydet tıklandığında randevu alınmış olur.

Randevu saati ve tarihi not edilmelidir.

Kişiler MHRS sistemine tekrar girdiklerinde randevularını kontrol edebilirler.

Uzman Hekimlerimize Randevu Almak İçin Herhangi Bir Diş Hekimine Muayene Olup Gerekli Görülürse Uzman Hekime Randevu Alabilmeniz İçin Muayene Olduğunuz Diş Hekimi Tarafından Mhrs Yeşil Alana Ekeleneceksiniz Daha Sonra 182 yi Arayarak Uzman Hekimimizde Randevu Alabilirsiniz.

Merkezimizdeki Mevcut Uzman Hekim Durumu

Protetik Diş Tedavileri (Hareketli ve Sabit Protezler)